LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk i ndahet/ Pasi deklaroi se i pëlqente Donaldi, banorja e re e “Big Brother” nuk e lë asnjë çast vetë

27 Tetor 2021, 15:40, Lifestyle CNA
Nuk i ndahet/ Pasi deklaroi se i pëlqente Donaldi, banorja e re e

Mbrëmjen e djeshme brenda shtëpisë më të famshme të momentit pati tre hyrje të reja. Një prej tyre ishtë edhe blogerja, Sarah Berisha e cila deklaroi që në prezantim se i pëlqente Donaldi.

Duket se është shumë e vërtetë, pasi ajo nuk ndahet prej tij dhe është një prej banorëve që ajo ka afruar më së shumti.

Edhe ditën e sotme kamera ka kapur një moment kur  ajo po qëndronte bashkë me Donaldin te pishina dhe po bisedonin. Me ta po qëndronte edhe banori tjetër, Kledi Hysa.

Kujtojmë se para disa ditësh, Donaldi u takua pas tetë muajsh me ish të dashurën e tij, moderatoren Bora Zemanin, ku shkëmbyen puthje, duke lënë të nënkuptuar se do të takoheshin sërisht jashtë. Kjo do të thotë se mes tyre mund te ketë një mundësi ribashkimi./CNA.al

Lajmet e fundit nga