LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Vajzës i kthehet në makth festa e beqarisë/ Thyen llambën luksoze duke bërë ‘twerk’ mbi tavolinë

27 Tetor 2021, 07:27, Lifestyle CNA
Video-Vajzës i kthehet në makth festa e beqarisë/ Thyen

Një festë beqarie jo gjithmonë shkon si duhet, madje ndodh dhe që një moment qejfi të kthehet në makth.

Rasti më i fundit ka ndodhur në Londër, ku një vajzë ka marrë me qira një hyrje apartamenti online dhe e ka shfrytëzuar hapësirën për të festuar.

Ajo u ngjit në tavolinë duke u përpjekur të bënte tëerk, por në një tundje të papritur të kokës goditi një llambë sipër saj duke e bërë atë copë.

Llamba, e cila i përkiste markës luksoze Tom Dixon dhe kushtonte gati 800 euro, është thyer duke i kushtuar vajzës një gjobë të majme.

Klipi prej pesë sekondash është parë më shumë se dy milionë herë dhe ka mbledhur më shumë se 33,000 pëlqime në Twitter./CNA.al

A girl from a hen party who came to drag brunch today showed us this video from their air bnb last night and I?ve watched it 763,876 times and I am deceased deceased deceased pic.twitter.com/5q6HDYEFd5

— WayneDavid (@WayneDavid81) October 23, 2021

Lajmet e fundit nga