LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Do zhvendosej për të jetuar në Afrikë/ Ja pse ndryshoi mendje Einxhel Shkira

27 Tetor 2021, 12:22, Lifestyle CNA

Einxhel Shkira, një nga vajzat më të komentuara të ekranit, I habiti të gjithë me deklaratën e saj, pak kohë më parë ku tha se do të zhvendosej për të jetuar në Afrikë.

Moderatorja tha se është lodhur nga kornizat në Shqipëri dhe se duhet të sillesh sipas rregullave të shoqërisë, që të mos paragjykohesh nga të tjerët.

??Çfarë po më mbante të rrija?? Kjo ishte pyetja ime dhe kur s?të mban asgjë atëherë je e lirë të ikësh kudo që të thotë mendja. Unë isha një shpirt i lirë që po mbytesha nga kornizat për të qenë ajo që duhet dhe paragjykimet nga njerëzit që s?do më njohin kurrë kush jam në të vërtetë. Këshilla ime e vetme është të ndjekësh mendjen, zemrën shpirti?

Mirëpo ,mbrëmjen e djeshme ajo është bërë pjesë e ?Big Brother Vip?. Gjatë një bisede me banorët, ajo ka treguar se arsyeja e rikthimit të saj ka qenë pikërisht ftesa për të qenë pjesë e ?BBV?.

?Unë duhet të ikja në Afrikë, duhet të isha atje tani, por Vëllai i Madh më zuri?, tha Einxhel, duke biseduar me Palomën dhe Kledin./CNA.al

Lajmet e fundit nga