LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më mashtroi”/ Semi tregon arsyen pse u martua me Bojken Lakon

27 Tetor 2021, 20:23, Lifestyle CNA
“Më mashtroi”/ Semi tregon arsyen pse u martua me Bojken Lakon

Gjatë një bisede më banorët e ?Big Brother Vip? Semi ka dhënë një tjetër deklaratë.

Si fillim ajo ka rrëfyer se një nga ëndrrat e saj më të mëdha ka qenë të jetonte jashtë vendit!

Sipas saj kjo ka qenë një nga arsyet pse bëri celebrimin me Bojken Lakon.

?E adhuroja të jetoja jashtë, kjo ka qenë dhe një nga arsyet pse bëmë celebrimin, por Boku më mashtronte, duke mos e marrë shumë seriozisht këtë dëshire?-u shpreh ajo.

Më von ajo u shpreh se tani nuk i bën më përshtypje çfarë ka ëndërruar aso kohe./CNA.al

Lajmet e fundit nga