LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Një mami seksi si Arbenita Ismaili/ Modelja tregon linjat perfekte pas lindjes

27 Tetor 2021, 20:01, Lifestyle CNA
VIDEO-Një mami seksi si Arbenita Ismaili/ Modelja tregon linjat perfekte

Arbenita Ismaili është një nga modelet shqiptare më të pëlqyera dhe të komentuara në media. Ajo vazhdon karrierën e saj në Gjermani dhe është një ndër imazhet më të rëndësishme të disa prej firmave më të njohura të modës.

Pak muaj më parë ajo është bërë nëna e një vajze.

Ka kaluar pak kohe që kur ajo ka lindur vajzën e saj por gjithsesi vazhdon të jetë në super formë.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku duket e veshur me një fustan shumë seksi i cili i nxjerr në pah linjat trupore perfekte.

 

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

?Unë në vitin 2040 duke marrë vajzën time nga festa?, shkruan Arbenita në video duke treguar se në të ardhmen do të jetë një mama shumë ?cool?.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga