LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kuqe flakë/ Enca “nxeh” rrjetin me foton seksi nga Dubai

27 Tetor 2021, 15:01, Lifestyle CNA
E kuqe flakë/ Enca “nxeh” rrjetin me foton seksi nga Dubai

Këngëtarja  e njohur Enca është kthyer në emrin më të përfolur të medias rozë. Ajo njihet gjithashtu për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet e saj sociale. Madje së fundmi ajo është bërë pjesë edhe e aplikacionit ?OnlyFans? ku poston foto dhe video të nxehta, nga i cili ka deklaruar, se fiton shuma të konsiderueshme parash.

Këto ditë, me atë të postimeve në Instagram ajo ka tregur se ndodhet në Dubai ku edhe festoi ditëlindjen e saj në një festë të çmendur.

Ajo duket e veshur me një palë bikini te kuqe të cilat i theksojnë format e kolme trupore.

“Paratë nuk mund blejnë lumturinë? Habibi eja në Dubai“, shkruan Enca krahas fotos.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga