LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentoi ta prekte më shumë seç duhet/ Ritvana bën veprimin e papritur ndaj Argjendit

27 Tetor 2021, 18:41, Lifestyle CNA
Tentoi ta prekte më shumë seç duhet/ Ritvana bën veprimin

Që në nisje të emisionit “Përputhen” Ritvana shprehur hapur pëlqimin që kishte për Argjendin. Pas disa takimeve nga ana e dyshes, duket se janë shumë afër krijimit të një historie dashurie. Të paktën kjo ide krijohet nga gjestet e tyre.

Pavarësisht se të dy përfundojnë shpesh herë duke debatuar ata nuk mund të rrinë shum larg njëri-tjetrit.

Kujtojmë se janë akuzuar shpesh herë edhe nga konkurentët e tjerë për takime jashtë programit.

Gjatë mbrëmjes së sotme Argjendi dhe Ritvana kanë bërë një vallëzim

Argjendi në një moment duket se u rrëmbye nga situata dhe guxoi t`i lëshojë duart më poshtë belit të Ritvanës gjatë vallëzimit. Ndërkohë që Ritvana direkt ka reaguar duke ia larguar duart./CNA.al

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga