LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklaroi se për 100.000 euro do dilte nudo në rrugët e Tiranës/ Mevlani bën komentin epik për Beniadën

27 Tetor 2021, 16:38, Lifestyle CNA

Gjatë emisionit ?Ftesë në 5? është komentuar deklarata e bujshme e Beniadës e cila u shpreh se për 100.000 mijë euro do pranonte të dilte nudo në rrugët e Tiranës.

Konkretisht këtë deklaratë e komentoi ish-konkurenti i ?Përputhen? Mevlani i cili u shpreh:

?Unë e kam ndjekur Beniadën në disa intervista dhe kam parë që ka pozuar edhe nudo. Por s?e dija që kohët e fundit paskemi gjetur mënyra të tjera për të fituar lekë? Është dëshira e saj, por uroj ta fitojë që ta shohim nudo rrugëve të Tiranës. Ç?të them unë tani ?, u shpreh Mevlani me humor.

Kujtojmë se Beniada është një prej konkurenteve e cila bëri bujë të madhe që në hyrje të ?Big Brother?. Ajo zgjodhi të bënte një kërcim shumë sensual në prani të disa balerinëve. Gjithashtu ajo ka pozuar nudo në disa revista prestigjoze./CNA.al

Lajmet e fundit nga