LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mevlani bëhet nostalgjik/ Çfarë iu kujtua ish konkurrentit të Përputhen

28 Tetor 2021, 06:56, Lifestyle CNA
Mevlani bëhet nostalgjik/ Çfarë iu kujtua ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar të momentit.

Ai u bë i njohur në emisionin Përputhen ku është përfolur shumë për trekëndshin e dashurisë me Ledjanën dhe Antonelën.

Pas Përputhen ai është angazhuar me muzikë dhe koncerte. Por së fundi duket se ndjen mall për kohën kur dhuronte arusha.

Në Përputhen ai ka bërë shumë dhurata vajzave, por më së shumti Ledjanës.

?Moti s?kam dhuru arusha?, shkruan Mevlani në një status në Instastory. Mos vallë Mevlani është bërë nostalgjik për kohët e vjetra që kalonte me Ledjanën?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga