LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët dalin nga dhoma e dënimit/ Paloma dhe Monika nisin thashethemet

28 Tetor 2021, 06:18, Lifestyle CNA
Banorët dalin nga dhoma e dënimit/ Paloma dhe Monika nisin

Graniti, Monika, Sabiani, Arditi dhe Semi kanë dalë nga dhoma e dënimit dhe janë bashkuar me pjesën tjetër të banorëve.

Menjëherë pas daljes nga dhoma kanë nisur thashethemet mes tyre.

Paloma dhe Monika kanë diskutuar për sherrin mes saj Donaldit, ku është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar nga aktori dhe Semi.

Gjithashtu Monika ka treguar edhe diskutimet që ka bërë me Semin brenda në shtëpi.

?Erdhi të më përqafonte por nuk e lashë, më ke ofenduar, më ke ofenduar kaq shumë sa këtë natë s?kam për ta harruar sa të jetë jeta?, është shprehur Monika./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga