LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nesër marr valixhet dhe iki”/ Graniti sqaron njëherë e mirë marrëdhëniet me vajzat në Big Brother

28 Tetor 2021, 10:36, Lifestyle CNA
“Nesër marr valixhet dhe iki”/ Graniti sqaron njëherë

Kritikat që ai po merr çdo ditë nga banorët dhe opinionstët për rrugëtimin e tij në Big Brother, kanë bërë që Graniti të sqarojë njëherë e mirë pozicionin etij në lidhje me vajzat.

Gjatë një bisede me Fifin ai është shprehur se tani e tutje do të vazhdojë të jetë Graniti dhe do të shoqërohet me të gjithë banorët.

Gjithashtu ai thekson se i qëndron fjalës se në Big Brother nuk ka për tu lidhur me asnjërën prej vajzave./ CNA.al

Lajmet e fundit nga