LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Njëra nga banoret e reja të Big Brother Vip,  ish e dashura e Granitit?

28 Tetor 2021, 07:43, Lifestyle CNA
E papritur/ Njëra nga banoret e reja të Big Brother Vip,  ish e

Të martën e kaluar, në Big Brother Vip hynë tre banore të reja. Ato ishin këngëtarja Beatrix Ramosaj, moderatorja Einxhel Shkira si dhe blogerja Sarah Berisha.

Pak kohë para hyjres së vajzave, gazetari Andi Vrapi u shpreh se një nga vajzat që do të hynë është ish e dashura e futbollistit Granit Cana.

Pas këtyre deklaratave të gjithë kanë një pyetje. se cila nga këto tre vajzat është ish e dashura e Granitit dhe pse nuk pati asnjë reagim nga vajzat apo vetë futbollisti.

Gjithsesi kjo mbetet për tu parë në ditët në vijim për të kutpuar nëse ka patur një histori dashurie me njërën nga banoret./ CNA.al

Lajmet e fundit nga