LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk i del inati me Semin/ Monika: Po të ketë 5 këngë, këpus kokën

28 Tetor 2021, 11:03, Lifestyle CNA
Nuk i del inati me Semin/ Monika: Po të ketë 5 këngë,

Pas përplasjes me Semin dhe Donaldin, Monika Lubonjës duket se edne nuk i ka dalë inati.

Në një bisedë me Fifin në lavanderi, Monika shprehet se Semi nuk ka as 5 këngë në repertorin e saj.

?Sa këngë ka kënduar Semi. Sa këngë ka në repertorin e saj Semi.  Po të ketë Semi këngë sa gishtërinjtë e dorës, këpus kokën unë?, është shprehur Monika.

Kujtojmë se përplasja mes tyre nisi në momentin ku Monika dhe Fifi inskenuan sherrin për lojë.

Loja degardoi më pas duke çuar në përplasje mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit pësoi një krizë ankthi.

Fifi kërkoi falje që e bëri të ndihej keq, ndërsa nga ana tjetër Monika vijon të mbajë qëndrim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga