LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ky jam unë ju pëlqen, s'ju pëlqen”/ Graniti flet me Fifin për vajzat e reja të “Big Brother Vip”

28 Tetor 2021, 13:50, Lifestyle CNA
“Ky jam unë ju pëlqen, s'ju pëlqen”/ Graniti

Disa ditë më parë Graniti ka deklaruar se Fifin e sheh thjesht si shoqe. Me hyrjen e tre vajzave të reja u krijua ideja se ai mund të krijojë një lidhje me ndonjërën prej tyre, tani që në një farë mënyre është ?i lirë?.

Por si duket kjo nuk është e vërtetë. Gjatë një bisede të bërë me Fifin, mbrëmjen e djeshme ai i ka thënë se në asnjë mënyrë nuk do të krijojë lidhje me to.

Ai i tha këngëtares se jo vetëm me Fifin, por edhe me vajzat e tjera ka vetëm shoqëri dhe deri në moment të fundit që do të jetë pjesë e këtij reality show, nuk do të krijojë asnjë lidhje romantike dhe ky është një vendim i prerë sipas Granitit.

?Edhe deshta me të thon që deri në sekond të fundit kam potencu që jena shokë, edhe me ato? Edhe s?ka për të ndodhë asgjë më shumë. Madje nesër marr valixhet edhe eci! S?ka problem, pajtona. Po unë jam Graniti,  ky jam! Ju pëlqen mirë, s?ju pëlqen okay?,- u shpreh Graniti.

Gjithashtu, ai shtoi më von se ka mundësi të bëjë më shumë por ende nuk e ka treguar veten dhe për këtë nuk është fare krenar.

?Ça kam bërë deri sot, e kam bërë vetë, pa ndihmën e kurrkujt. Edhe kjo gjithmonë më ka vlejt. Deri diku jam krenar me veten. Por jo plotësisht se e di që kam potencial të bëj akoma më shumë?,? i tha ish-futbollisti këngëtares./CNA.al

Lajmet e fundit nga