LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldo sërish shtatzanë/ Futbollisti poston foton e ëmbël

28 Tetor 2021, 17:16, Lifestyle CNA
Bashkëshortja e Cristiano Ronaldo sërish shtatzanë/ Futbollisti

Georgina Rodriguez është sërish shtatzanë. Bashkëshortja e futbollistit Cristiano Ronaldo është në pritje të dy binjakëve. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti në anën e një postimi në Instagram.

Ai ka postuar një foto me bashkëshorten e tij dhe krahas shkruan: ?Me kënaqësi ju njoftojmë se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri, mezi presim t?ju takojmë?.

Kujtojmë se gjatë një interviste në vitin 2017 Ronaldo pranoi se donte të kishte shtatë fëmijë, ndërsa Georgina vitin e kaluar tha: ?Dëshira ime për mëmësinë është më e fortë se çdo gjë?.

?Shpresoj të kem më shumë fëmijë?,u shpreh ajo.

Ronaldo është baba i Cristiano Jr, 11 vjeç, binjakëve Eva dhe Mateo, katër vjeç secili dhe trevjeçares Alana Martina.

Superylli portugez filloi lidhjen me Georginën në vitin 2016 kur ajo po punonte në një dyqan të markës ?Gucci? në Madrid./CNA.al

Lajmet e fundit nga