LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada bën deklaratën e fortë për “Big Brother Vip”/ “Këtu sulmohen...”

28 Tetor 2021, 16:57, Lifestyle CNA
Beniada bën deklaratën e fortë për “Big Brother

Beniada dhe Einxhel kanë bërë një bisedë ku kanë ndarë mendimet në lidhje me eksperiencën brenda shtëpisë së ?Big Brother Vip?.

Gjatë bisedës Beniada është shprehur se brenda shtëpisë sulmohen ata banorë të cilët janë më të fortë dhe të ?rrezikshëm?.

?Duhet të jesh konkurent i fortë të sulmohesh?.

Por nga ana tjetër moderatorja e njohur, Einxhel mendon që është e kunderta.

?Nuk e di, besoj është e kundërta. Gjithsesi them se po arrij të kuptoj psikologjinë këtu brenda?-shprehet Einxhel./CAN.al

Lajmet e fundit nga