LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Don Xhoni baba për herë të parë?/ Modelja ruse nxit dyshimet

28 Tetor 2021, 15:44, Lifestyle CNA
Don Xhoni baba për herë të parë?/ Modelja ruse nxit dyshimet

Prej kohësh tashmë po komentohet një lidhje e mundshme mes reperit të njohur shqiptar Don Xhoni dhe modeles ruse, Ariana Li-Rey. Mes dyshes janë bërë shumë deklarata dashurie madje modelja ka marrë edhe mbiemrin e këngëtarit duke quajtur veten Ariana Isufi (emri i vërtetë i reperit është Xhonatan Isufi).

Së fundmi një tjetër deklaratë e bujshme ka erdhur nga modelja Ariana. Ajo ka postuar një foto të sajën në Instagram, krahas së cilës e ka quajtur veten ?mama?.

Kjo ka nxitur dyshimet e të gjithë fansat se mos vallë reperi po bëhet baba për herë të pare, sepse ai i ka bërë koment Arianës dhe kjo e fundit i është drejtuar duke i thënë: “Baba i ardhshëm”.

Por nuk dihet nëse kjo është thjesht një lojë për të tërhequr vëmendjen apo jo. Mbetet të presim dhe të shohim se si qëndron ky raport në realitet./CNA.al

Lajmet e fundit nga