LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sarah ngacmohet me Granitin/ Ndjekësi bën komentin epik

28 Tetor 2021, 15:22, Lifestyle CNA
Sarah ngacmohet me Granitin/ Ndjekësi bën komentin epik

Sarah është një nga konkurentet e reja të ?Big Brother Vip?. Ajo është bërë çift me Granitin për lojën javore të vendosur nga Vëllai i Madh.

Të dy duke vozitur në pishinë në një moment janë ngacmuar, duke hedhur ujë tek njëri-tjetrin dhe duke qeshur me të madhe.

Nisur nga kjo situatë deri diku flirtuese, një nga komentuesit ka bërë një koment epik. Duke marrë parasysh xhelozinë e Fifit ndaj Granitit, ndjekësi komenton:

?Propozoj një roje për Sarën, ta mbroj nga Fifi se nuk i dihet kurrë?.

Kujtojmë se Graniti gjatë një bisede me Fifin u shpreh se jo vetëm me atë por me asnjë nga vajzat brenda shtëpisë nuk ka ndërmend të krijojë lidhje./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga