LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shtiret, e bën për vëmendje”/ Banorët e “Big Brother” sulmojnë Semin

28 Tetor 2021, 14:25, Lifestyle CNA
“Shtiret, e bën për vëmendje”/ Banorët e

Kujtojmë se gjatë të martës, spektakli i ?Big Brother Vip? ishte i mbushur me shumë debate mes banorëve.

Protagonistet kryesore ishin Fifi, e cila mbante në dorë një shkop me justifikimin se do të dënonte ata që sillen keq, dhe Semi e cila pas këtij gjesti pësoi një atak ankthi dhe shpesh herë përlotej.

Ky veprim është komentuar nga ana e banorëve mëngjesin e sotëm.

Sipas tyre ky ishte një inskenim nga ana e Semit për të marrë sa më shumë vëmendje nga publiku.

?Mu duk inskenim total, nuk kishte asnjë arsye që ajo të bëhej në atë gjendje. Normalisht që do shfrytëzonte audiencën e drejtpërdrejtë për të marrë sa më shumë vëmendje??, u shpreh Monika.

Në të njëjtin mendim ishin edhe vajzat të cilat morën pjesë në diskutim, Arjola dhe Sheila./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga