LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Do guxonit?/ Trendet e fundit të fustaneve të nusërisë

29 Tetor 2021, 07:19, Lifestyle CNA
FOTOT- Do guxonit?/ Trendet e fundit të fustaneve të

Të gjitha vajzat ëndërojnë për fustanin e bardhë të nusërisë ditën më të lumtur të jetës së tyre.

Ashtu si moda dhe trendet ndryshojnë për veshje dhe aksesorë, duket se i njëjti efekt ka ndodhur edhe në fustanet e nusërisë.

Nga fustanet e shkurtëra, ngjyrat të tjera veç të bardhës, pantallonat etj, ju ftojmë të shikoni disa nga modelet më moderne të fustaneve./CNA.al

Lajmet e fundit nga