LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Me dukesh seksi kur je me nerva”/ Bruno “thumbon” Mikelën

28 Tetor 2021, 18:35, Lifestyle CNA
“Me dukesh seksi kur je me nerva”/ Bruno “thumbon”

U vu re gjatë takimit mes Markos dhe  Mikelës se kjo e fundit u tregua më e qetë nga se jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Në lidhje me këtë aspekt ka reaguar Bruno, sipas së cilit Mikela nuk duhet të jetë e tillë pasi duket më tërheqëse dhe seksi kur është e nervozuar.

“Nuk i shkon, duket më seksi kur është me nerva, më terheqëse“, shprehet Bruno.

Pas kësaj deklarate është vënë re Mikela e cila e ka marrë duke qeshur dhe me sportivitet.

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Kujtojmë se Mikela ka shfaqur pëlqim të hapur kundrejt Brunos. Dyshja bie shpesh herë pre e debateve dhe Bruno nga ana tjetër nuk nguron ta ngacmojë herë pas here.CNA.al

Lajmet e fundit nga