LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e ish deputetes “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

28 Tetor 2021, 19:05, Lifestyle CNA
Vajza e ish deputetes “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Ada Deda, vajza e ish deputetes së Partisë Demokratikë Albina Deda njihet si një nga vajzat më seksi të showbizz. Ajo vazhdon karrierën e saj si modele dhe duket se po korr shumë sukses.

Ajo njihet gjithashtu për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund nga ndjekësit e saj.

Aë fundmi ajo ka postuar një foto shumë seksi e veshur me një set bikini të zeza, ku ka bërë edhe një përshkrim të tipareve të saj:

Ada Deda

Gjatësia: 176 cm

Pesha: 59 kg

Syte: jeshil

Mosha: 22 vjeç, shkruan modelja krahas fotos.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga