LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët e “Big Brother Vip” thuajse të bindur/ “Duket që Graniti ka diçka më shumë me…”

29 Tetor 2021, 10:28, Lifestyle CNA
Banorët e “Big Brother Vip” thuajse të bindur/

Është përfolur edhe në media se ish futbollisti, Graniti ka një pëlqim për Semin. Kjo edhe për shkak të deklaratës nga ana e motrës së tij e cila u shpreh: ?të gjithë panë Semin me Donaldin por unë të pashë ty dhe Semin?.

Duket se po kjo ide është krijuar edhe në mendësinë e banorëve të tjerë të ?Big Brother Vip?.

Këtë gjë e shprehu Beniada gjatë një bisede me Arditin.

Unë mendoj se Graniti ka një pëlqim për Semin, duket që ka diçka më shumë sesa me vajzat e tjera??.

Edhe Arditi e pohoi, por në të njëjtën kohë u shpreh se ky është Graniti. Ka natyrë filtruese me të gjitha vajzat./CNA.al

Lajmet e fundit nga