LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Beniada shfaq hapur ndjenjat për banorin e “Big Brother Vip”: Nisi si lojë por…

29 Tetor 2021, 10:04, Lifestyle CNA
E papritur/ Beniada shfaq hapur ndjenjat për banorin e “Big Brother

Që në nisje të ?Big Brother Vip? Beniada dhe Arditi kanë qenë shumë të afruar me njëri-tjetrin. Madje në fillim ata ndanë edhe krevatin bashkë.

Kujtojmë gjithashtu se ata ishin dhe çifti që u zgjodh për dasmën e mbajtur brenda shtëpisë, ku nuk nguruan të shkëmbenin një puthje në buzë.

Edhe pse si Beniada dhe Arditi kanë refuzuar një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin duket se gjërat kanë ndryshuar. Të paktën në rastin e Beniadës. Me hyrjen e vajzave të reja duket ka shkaktuar tek ajo xhelozi.

Sot Beniada u bë xheloze që Arditi po qeshte e po rrinte në shoqërinë e Beatrix.

Ik te Beatriksi ik, një e dy ngele tu e pa, ik te ajo ik se sa erdhi ajo u gjallërove, e kape, e puthe, ik tani…“, i tha Beniada Arditit xheloze.

Jo vetëm kaq!

Kur po bisedonte vetëm me Arditin, modelja i tha se e nisi si lojë, por sërish nuk i vjen mirë kur e sheh me dikë tjetër.

“Po u tallja, por një çik ato gjërat që thashë i mendoj”, i tha Beniada./CNA.al

Lajmet e fundit nga