LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxhel e ngacmon në sy të banorëve: “Je shumë seksi”/ Reagimi i Donaldit është epik

29 Tetor 2021, 08:43, Lifestyle CNA
Einxhel e ngacmon në sy të banorëve: “Je shumë

Loja me dënime mbrëmjen e djeshme nga ana e banorëve është bërë virale në rrjet.

Në një moment Arjola i dha Einxhelit një dënim që të shkojë tek Donaldi dhe t?i përshpërisë një frazë. Einxhel nga ana tjetër u tregua shumë e gatshme dhe shkoi drejt tek Donaldi. Pasi u ul në gjunjë, i pëshpëristi në vesh fjalinë: ?Je shumë seksi?.

Djemtë e tjerë e pyetën Donaldin se cili ishte dënimi. Pasi e tha, djemtë e tjerë e morën më të qeshur, por ai që ra në sy ishte reagimi i Donaldit.

Ai e tha në mënyrë shumë të ftohtë duke nënkuptuar se është ?tokë e zënë? dhe afrimi i moderatores Einxhel nuk ka aspak rëndësi për të.

Kujtojmë se aktori i humorit ka pranuar se ende e do moderatoren Bora Zemani. Kur Bora shkoi në shtëpi për të takuar Semin ajo përfundoi duke pasur një takim edhe me Donaldin ku edhe shkëmbyen një puthje në buzë. Donaldi gjithashtu premtoi se do të hyjë vetëm dhe do të dalë po vetëm nga ky reality show./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga