LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olsa Muhameti përshkruan Bora Zemanin me tri fjalë

29 Tetor 2021, 15:21, Lifestyle CNA
Olsa Muhameti përshkruan Bora Zemanin me tri fjalë

Autorja e programit Përputhen, Olsa Muhameti është kthyer në qendër të vëmendjes se mediave rozë për shkak të ecurisë dhe shikueshmërisë që ka patur emisioni Përputhen.

Edhe ky sezon, drejtimi i këtij emisioni i është besuar moderatores Bora Zemani. Në një bisedë në rrjetet sociale , Olsa e ka vlerësuar Borën me tri fjalë duke e cilësuar si një njeri më këmbë në tokë, profesioniste dhe e bukur.

Kujtojmë se ky është seozni i tretë i Përputhen, i cili vijon të ketë të njëjtin sukses./ CNA.al

Lajmet e fundit nga