LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Enca i vë “flakën” Instagramit/ Bën twerk me tanga

29 Tetor 2021, 13:58, Lifestyle CNA
VIDEO-Enca i vë “flakën” Instagramit/ Bën twerk me

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më provokuese dhe të komentuara të momentit.

Këngëtarja ka treguar se ndodhet në Dubai ku po shijon pushimet e saj të nxehta duke u argëtuar pafund.

Pak minuta më parë, Enca ka publikuar një video në rrjetet sociale ku ka ndezur shumë komente.

Ajo shfaqet me bikini duke bërë twerk dhe  këshillon fansat e saj ta marrin jetëmn më shtruar dhe të shijojnë çdo moment.

Kujtojmë se Enca gjatë sezonit të kaluar të verës, vendosi të merrte një pushim dhe t?i përkushtohej vetes.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

 

A post shared by ENCA (@enca)

Lajmet e fundit nga