LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ada dhe Edi “kapen mat” në një lokal/ Olsa Muhameti flet për përjashtimin e tyre

29 Tetor 2021, 14:29, Lifestyle CNA
Ada dhe Edi “kapen mat” në një lokal/ Olsa Muhameti flet

Pak ditë më parë, Ada dhe Edi janë përjashtuar nga Përputhen pasi kanë thyer rregullat kryesore të emisionit. Një foto e tyre ku shiheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit në lpkal u bë virale dhe menjëherë pas kësaj, u mor vendimi për përjashtimin e tyre.

Në një bisedë virtuale me ndjekësit, Olsa ka treguar se rregullat janë rregulla dhe në fund ka rëndësi vërtetësia e në program.

?Edhe unë? Por rregullat janë rregulla! I kuptuam herën e parë nuk kishte më kuptim?! Mendoj se nëse konkurrentët takohen jashtë, atëherë ça kuptimi ka qëndrimi në program! A po luajmë? Ne jo një herë?Sado Ada dhe Edi ishin personazhe të fortë dhe do të na mungojnë në fund për ne ka rëndësi vërtetësia në program?, shkruan Olsa./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga