LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thyejnë rregullat bazë të programit/ Big Brother merr vendimin për të gjithë banorët

29 Tetor 2021, 14:15, Lifestyle CNA
Thyejnë rregullat bazë të programit/ Big Brother merr vendimin

Gjatë ditës së sotme në shtëpinë e Big Brother Vip ka mbërritur një zarf i zi me një komunikim për banorët.

Ata kanë thyer sërish rregullat bazë të programit, duke folur me kode dhe dhsneja madje duke siskutuar edhe nominimet në grup.

Për këtë arsye është vendosur që sonte gjatë live shoë, të gjtihë banorët të dënohen por tani jo më në dhomën e dënimit.

?Banorë, gjatë këtyre ditëve në mënyra të veçantë mbrëmë gjatë natës, keni shkelur një nga rregullat bazë  të programit, duke planifikuar në grup me shenja dhe kode sekrete nominimet.

Ju e dini që është e ndaluar që brenda shtëpisë të diskutohen konkurrentët që do të nominoni apo të bëni plane mes jush se cilët banorë do të votoni.

Për këtë arsye vëllai i madh sonte gjatë live shoëka vendosur t?iu dënojë të gjithëve por jo më në dhomën e dënimit?, shkruhet në zarfin e zi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga