LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përfundon gara për Sheilën/ Eleminohet nga Big Brother Vip

29 Tetor 2021, 20:35, Lifestyle CNA
Përfundon gara për Sheilën/ Eleminohet nga Big Brother Vip

Sheila Haxhiraj është konkurrentja që është eleminuar nga Big Brother Vip. Mes tre vajzave, sipas votave të publikut, Sheila është konkurrentja që ka rezultuar më pak e votuar.

Ende nuk dihet nëse do të largohet përfundimisht nga Big Brother pasi pritet të shihet bileta që mban tek gogla është vajtje apo kthim.

Ndërkaq vazhdon gara për Beniadën dhe Semin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga