LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aktori habit me deklaratën/ “Fjoralba Ponari  merr Përputhen, Bora Zemani merr Portokallinë”

29 Tetor 2021, 18:13, Lifestyle CNA
Aktori habit me deklaratën/ “Fjoralba Ponari  merr

Aktori i Portokallisë, Ledio Lako, ka bërë një postim në rrjetet sociale që ka ngritur syshime tek të gjithë ndjeksit.

Në një foto ku shihen moderatorja Fjoralba Ponari dhe autorja e programit Përputhen Olsa Muhameti, aktori shkruan: Fjoralba Ponari merr Përputhen, Bora Zemani merr Portokallinë.

Kjo deklaratë e aktorit është ripostuar në Instastoryn e moderatores Fjoralba Ponari, e cila shkruan: lajmi më parë kalon nga Ledio Lako, duke e shqoëruar psotimin me disa emoji të qeshurash.

Duket se kjo është një shaka e aktorit duke parë edhe reagimin e moderatores./ CNA.al

Lajmet e fundit nga