LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi ia thotë ‘troç’ Granitit/ “Vdes të të…”

29 Tetor 2021, 17:36, Lifestyle CNA
Semi ia thotë ‘troç’ Granitit/ “Vdes të

Semi Jaupaj dhe Granit Cana janë komentuar shumë në mediat rozë, ku thuhet se ka një pëlqim mes tyre.

Mirëpo kjo gjë nuk është pohuar as nga ana e Semit dhe as nga Graniti.

Pas sqarimit të situatës me Fifin, Graniti ka vendosur që të mbajë shoqëri edhe me Semin dhe Donaldin.

Gjatë ditës së stome teksa po rrinin në shoqërinë e njëri-tjetrit, Semi është shprehur se vdes të ngacmojë Granitin dhe Kledin.

?Këtë një dhe Kledin dy vdes ti ngacmoj?, është shprehur Semi, duke thënë se e bën në kuadër të shakasë.

Nga ana tjetër Graniti është shprehur se i pëlqen të bëjë shaka por më shumë se kaq nuk mund të shkojë gjëja./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga