LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A do të bëhej pjesë e Big Brother Vip?/ Përgjigjet Fjoralba Ponari, zbulon arsyet

29 Tetor 2021, 18:03, Lifestyle CNA
A do të bëhej pjesë e Big Brother Vip?/ Përgjigjet Fjoralba

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Së fundi, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjetet sociale është pyetur nëse do të donte të bëhej pjesë e Big Brother Vip.

Ponari ka treguar që jo dhe krahas ka shpjeguar dhe dy arsyet. E para sepse është shumë e angazhuar dhe nuk mund t?i lërë pas, e dyta sepse e ka shumë të vështirë të qëndorjë 24 orë e mbyllur dhe në një moment mund të kishte shpërthime.

?Për dy arsye të thjeshta. E para se kam angazhime që nuk i lë dot dhe e dyta sepse nuk ma mban edhe pse mendoj realisht se do kisha mundësi t?i meaxhoja disa situate ndoshta më mirë se pjesa dërrmuese aty, ashtu sikurse mendoj që do kisha shpërthyer në një moment ose një tjetër sepse është e vështirë të rrish për 24 orë?, është shprehur Fjoralba Ponari./ CNA.al  

Lajmet e fundit nga