LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Shpërthen' Arjola ndaj Semit/ “Kishe gjithë kohën që përmendje thikën”

29 Tetor 2021, 20:13, Lifestyle CNA

Sonte në spektakël është rikthyer sërish episodi kur Semi ka pësuar krizën e ankthit.

Në përballjen mes Monikës dhe Donaldit, ky i fundit është shprehur se do ta mbrojë Semin deri në fund.

Monika nga ana tjetër është e bindur që është një lojë e të dyve. Pas kësaj, Arjola ka shpërthyer ndaj Semit duke thënë se si mund të trembesh nga shoqja, të cilën ti e njeh shumë mirë.

Ajo është hsprehur se Semi e ka provokuar tërë kohën Fifin duke i përmendur thikën.

Si mund të kesh frikë nga shoqja jote, kishe gjithë kohën që përmendje thika, thika, thika. Në momentin që mora vesh se ishte lojë, jam gëzuar” ,tha Arjola./ CNA.al

Lajmet e fundit nga