LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cila nga vajzat do të largohet sonte nga Big Brother?/ Opinionistët japin mendimin e tyre

29 Tetor 2021, 19:10, Lifestyle CNA
Cila nga vajzat do të largohet sonte nga Big Brother?/ Opinionistët

Sonte një  nga vajzat e nominuara, Semi Jaupaj, Beniada Jakic apo Sheila Haxhiraj, do të eleminohet nga Big Brother Vip.

Opinionistët e Big Brother Vip, Balina Bodinaku dhe Arbër Hajdari kanë dhënë mendimin e tyre se cila do të jetë vajza që do të largohet.

?Unë mendoj se do largohet Sheila. Kam pritur ta shihja ndryshe. Më duket sikur nuk ka ca të japë më tepër?, është shprehur Arbër Hajdari.

?Kam qenë e dyjëzuar mes Beniadës dhe Sheilës. Mendojs e do jetë Sheila. Vonoj shumë të bëjë lojën e saj. Kam pritur edhe më shumë?, ka thënë Balina Bodinaku.

Edhe ish konkurrenti Elhaid Cufi ka qenë në një mendim me opinionistët duke thënë se është Sheila ajo që do të largohet.

?Duke parë lojën, duke parë angazhimin e Semit dhe Beniadës, mendoj se do të jetë Sheila?, tha Elhaid Cufi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga