LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je e lidhur jashtë”/ ‘Plas’ në Përputhen, konkurrentja largohet nga emisioni

29 Tetor 2021, 18:58, Lifestyle CNA

Debate mes konkurrentëve dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit vijonë në Përputhen. Në puntatën e ditës së sotme, Meliku ka hedhur akuza shumë të forta ndaj Antonias.

Ai thotë se ka parë në telefonin e saj mesazhin ?Të dua Antonia?. Duke marrë shkas nga kjo, Meliku i drejton gishtin duke thënë se ajo është e lidhur jashtë.

Në këto momente, Antonia ka shpërthyer ndaj konkurrentit duke i thënë se nuk është burrë dhe ngrihet dhe del nga emisioni./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga