LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Iliri ia thotë në sy Einxhel/ “Flet pak si shumë”

29 Tetor 2021, 19:39, Lifestyle CNA
Iliri ia thotë në sy Einxhel/ “Flet pak si shumë”

Të martën e kaluar, në shtëpinë e Big Brother Vip hynë tre vajza të reja, Beatrix Ramosaj, Einxhel Shkira dhe Sarah Berisha.

Tre banoret u pritën mjaft mirë nga pjesa tjetër e shtëpisë, por sonte në ?live shoë? nuk kanë munguar thumbet edhe për to.

Balerini Ilir Shaqiri është shprehur për Einxhel Shkirën se është pak a shumë si Donaldi, që flet pa pushim.

?Thjesht se Einxhel flet flet pa pushim dhe për gjëra që nuk ka përjetuar. Thjesht i pëlqen të flasë më shumë?, është shprehur Iliri.

Nga ana tjetër Einxhel është shprehur se, e priste një koment të tillë nga Iliri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga