LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasjet mes Monikës dhe Semit/ Vajza e saj hyn në Big Brother

29 Tetor 2021, 19:57, Lifestyle CNA
Përplasjet mes Monikës dhe Semit/ Vajza e saj hyn në Big Brother

Vajza e Monikës, Tea, do të surprizojë nënën e saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Para hyrjes së saj në Big Brother, Tea ka treguar se është shënjestruar shumë nga komente pas përplasjes së nënës së saj me dy konkurrentët Semin dhe Donaldin.

Tea është shprehur se nuk është ndjerë mirë nga komentet që ka marrë dhe ka lidhur gjendjen e saj me atë që ndodhi me Semin në Big Brother, duke thënë se ashtu si Semi u bë keq nga loja e Monikës dhe Fifit, ajo është bërë keq nga komentet që ka marrë nga njerëzit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga