LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbana Osmani zbulon të papriturën e mbrëmjes së sotme në Big Brother Vip

29 Tetor 2021, 19:16, Lifestyle CNA
Arbana Osmani zbulon të papriturën e mbrëmjes së sotme

Moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar të papriturën që do të ndodhë sonte në Big Brother Vip.

Ajo zbuloi se sonte nuk do tëketë vetëm një eleminim por dy.

?Nuk do të jetë e vetmja që do të largohet, do të kemi edhe një eleminim tjetër sonte?, ka komunikuar Arbana.

Gjithashtu kujtojmë se Big Brother ka paralajmëruar konkurrentët për thyerjen e rregullave dhe se sonte do të dënohen të gjithë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga