LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy të eleminuara nga Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën në show

30 Tetor 2021, 08:34, Lifestyle CNA

Dy janë vajzat që kanë lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip një natë më parë, Sheila Haxhiraj dhe Paloma.

Dy vajzat kanë patur debate të forta brenda relaityshoët, ku mendohet se mund të jetë kjo arsyeja që i ka penalizuar dy vajzat.

Pas kësaj, moderatorja Arbana Osmani zbuloi se këtë të martë, do të ketë sërish një të eleminuar. Të gjithë banorët e mbetur do të shkojnë në nominim dhe do të votohen nga publiku.

E gjitha kjo pasi shumë prej banorëve kanë thyer disa rregulla të Big Brother Vip, për të cilët ?Vëllai i Madh? ka vendosur t?i penalizojë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga