LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debatet mes Donaldit dhe Palomës/ Aktori: Jam super i lumtur, doli ajo që duhej

30 Tetor 2021, 10:59, Lifestyle CNA

Gazetarja Paloma ka përfudnuar garën e saj në Big Brother Vip. Pas hapjes së një televotimi të dytë, Paloma ishte konkurrentja që u largua duke I dhënë kështu fund rrugëtimit të saj në Big Brother.

Banorët kanë komentuar daljen e saj nga Big Brother dhe aktori Donald Veshaj është shprehur se është shumë i lumtur që doli Paloma.

Sipas tij doli ajo që meritonte të diltë nga shtëpia e Big Brother.

?Jam super i lumtur që doli Paloma. Doli ajo që duhej të dilte?, është shprehur Donaldi.

Kujtojmë  se mes Palomës dhe Donaldit ka patur shumë debate, madje gazetarja nuk i takoi as Semin e as Donaldin në momentin që doli nga shtëpia/ CNA.al

Lajmet e fundit nga