LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të çmendur pas tyre”/ Bruno dhe Klajdi ndezin atmosferën në Big Brother

30 Tetor 2021, 09:31, Lifestyle CNA
“Të çmendur pas tyre”/ Bruno dhe Klajdi ndezin

Pas natës së spektaklit, në shtëpinë e Big Brother banorët kjanë suprizuar nga dy këngëtarët e njohur Bruno dhe Klajdi Haruni.

Klajdi dhe Bruno kanë ndezur atmosferën në shtëpi me këngë të ndryshme ritmike dhe balada dashurie.

Banorët kanë shijuar mbrëmjen ku kanë kërcyer e kënduar së bashku me dy këngëtarët.

Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar u eleminuan dy konkurrente nga Big Brother Vip, këngëtarja Sheila Haxhiraj dhe gazetarja Paloma./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga