LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përlotet Fifi/ “Kam dalë si psikopate në sy të publikut”

30 Tetor 2021, 10:48, Lifestyle CNA
Përlotet Fifi/ “Kam dalë si psikopate në sy të

Filloreta Raçi është një nga këngëtaret që është bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Pas debateve të shumta që kanë ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip, mes saj dhe Semit, dhe pas kritikave të marra nga opinionistët dhe banorët e tjerë, Fifi ka shpërtheyr në të qara.

Ajo shprehet se ka nevojë të qeshë pasi po del para publikut si një person tjetër.

?Është bërë një super lëmsh, nuk po e marr vesh se çfarë po bëhet. Kjo nuk është mirë. Kam dalë në sy të publikut si psikopat, si e keqe, si arrogante, egoiste, kam dalë si egocentirke që vetë, bërtet dhe nuk e di pse. Kam nevojë me qesh me qenë unë?, është shprehur Fifi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga