LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandal në showbiz/ Këngëtari dhunon mamanë e modeles së famshme

30 Tetor 2021, 09:50, Lifestyle CNA
Skandal në showbiz/ Këngëtari dhunon mamanë e modeles

Një skandal i madh është publikuar në mediat e huaja, ku shkruhet se këngëtari Zayn Malik ka dhunuar nënën e partenres së tij, modeles Gigi Hadid.

Mësohet se mamaja e kësaj të fundit po mendon ta denoncojë këngëtarin në polici, ndërsa Gigi i ka dhënë fund marrëdhënies me të.

?Ata nuk janë bashkë tani. Megjithatë ata janë të dy prindër të mirë. Yolanda sigurisht që është shumë mbrojtëse ndaj Gigi-t. Ajo dëshiron më të mirën për vajzën dhe mbesën e saj,?ka rrëfyer një person afër familjes.

?Gigi është e përqendruar vetëm në atë çfarë është më e mira për Khai-n. Ajo kërkon privatësi gjatë kësaj kohe,? tha përfaqësuesi i modeles.

Sipas mediave të huaja, pas një perleshje mes tyre, dyshohet se Zayn e ka ofenduar me fjalë tepër të rënda ndërs  Yolanda ka kërkuar që të qëndrojë larg vajzës së tij.

Lajmet e fundit nga