LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother, rrjeti “kryqëzon” Palomën

30 Tetor 2021, 09:05, Lifestyle CNA
“Më në fund, paska Zot”/ Pas daljes nga Big Brother,

Gazetarja Rudina Demneri, ose siç njihet ndryshe nga publiku, Paloma ka përfunduar garën e saj në Big Brother ku është eleminuar nga publiku.

Pas daljes së saj nga Big Brother ka patur shumë reagime në rrjetet sociale, ku të shumtë mendojnë se Paloma e meritonte të dilte nga realityshoë.

Paloma gjatë rrugëtimit të saj në Big  Brother ka qenë shumë aktive dhe ka krijuar shumë debate me banorët.

Më të fortin ajo e ka patur me aktorin Donald Veshaj, ku u vu re që edhe gjatë mbrëmjes së djeshme nuk e takoi as atë, as Semin në momentin që doli nga shtëpia e Big Brother.

Për më tepër shihni disa prej komenteve në rrjetet sociale./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga