LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Bishat e Instagramit/ Dy modelet seksi që po çmendin ndjekësit

30 Tetor 2021, 15:09, Lifestyle CNA
FOTOT-Bishat e Instagramit/ Dy modelet seksi që po çmendin

Alena Omovych dhe Veronika Sherstiuk janë dy modele nga Ukraina të cilat nuk ngurojnë të postojnë foto shumë seksi në rrjetet sociale.

Dy modelet së fundmi janë bërë bashkë dhe kanë postuar një foto shumë provokuese  e cila është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit.

Ato duken të veshura me nga një palë bikini shumë provokuese, të zeza të cilat ju theksojnë format trupore “bombastike”.

Për më shumë në këmi përzgjedhur disa prej fotove më ?pikante? të modeleve. Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga