LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Donaldi i mbyll gojën banorëve në lidhje me Borën/ “Jam këtu për tjetër gjë…”

30 Tetor 2021, 14:50, Lifestyle CNA
Donaldi i mbyll gojën banorëve në lidhje me Borën/

Emri i moderatores së njohur Bora Zemani është përmendur shpesh herë brenda shtëpisë së ?Big Brother?, për shkak të lidhjes që ka patur me Donald Veshaj.

Ardhja e Borës në program duket se ka nxitur akoma më shumë diskutimet brenda shtëpisë.

Këtë herë Bora është përmendur nga ana e Monikës. Kjo e fundit deklaroi se Semi dhe Donaldi janë futur me skenar, në të cilin është bazuar dhe ardhja e Borës.

Në lidhje më këtë bisedë ka reguar Donaldi i cili ka kërkuar që emri i Borës mos përmendet më në program dhe se në ?Big Brother? ndodhet për arsye tjetër.

?Fillimisht doja të flisja me situatën në lidhje me Borën që përmendet non stop. Unë prandaj dhe thashë më përpara ?no comment?, nuk dua ta diskutoj më atë situatë se ndoshta dhe përdoret për keq. Është një gjë që më përket mua dhe asaj. Unë i shpreha ndjenjat e mia, gjërat që doja të bëja i bëra dhe unë nuk dua të komentoj më se jam këtu për tjetër gjë?, është shprehur aktori./CNA.al

Lajmet e fundit nga