LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Yolanda Hadid akuzoi dhëndërin për dhunë fizike/ Çfarë ka ndodhur me çiftin Gigi-Zayn

30 Tetor 2021, 13:50, Lifestyle CNA
Yolanda Hadid akuzoi dhëndërin për dhunë fizike/

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë vënë në qendër të vëmendjes pas deklaratve të bujshme nga mamaja e modeles se Zayn e ka dhunuar fizikisht madje po mendonte të bëntë edhe padi në polici.

Ajo që është vënë shpesh në pikyetje është fakti nëse Gigi dhe Zayn janë bashkë.

Revista prestogjoze “People” bën me dije se Malik dhe Hadid i kanë dhenë gjërave sërish mes tyre.

Kujtojmë se Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik e kanë mbajtur marrëdhënien e tyre kryesisht private, që prej fillimit të tyre. Por mesa duket romaca e tyre ka marrë fund.

Një përfaqësues i Hadid bëri një koment të shkurtër mbi thashethemet e fundit, duke thënë, ?Gigi është e fokusuar vetëm në më të mirën për Khai. Ajo kërkon privatësi gjatë kësaj kohe.?

Ndëkohë një mik i afërt me familjen Hadid ka thënë për revistën se Gigi dhe Zayn ?nuk janë bashkë tani. Megjithatë, të dy janë prindër të mirë”./CNA.al

Lajmet e fundit nga