LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas propozimit të Travis Barker/ Kourtney Kardashian bën ndryshimin e papritur në pamje

30 Tetor 2021, 13:07, Lifestyle CNA
Pas propozimit të Travis Barker/ Kourtney Kardashian bën ndryshimin e

Kourtney Kardashian po lundron ende në lumturi pas propozimit romantic që mori nga partneri i saj Travis Braker.

Në buzë të detit dhe nën perëndimin e diellit, Travis i bëri Kourtneyt propzimin që çdo vajzë do ta ëndërronte.

Pas kësaj Kardashian vjen me një ndryshim tejet seksi në pamjen e saj.

Në njërën prej fotove ajo shfaqet me flokët e prera shkurt, një look ky i komentuar dhe i pëlyer pafund në rrjetin e saj social.

Por së fundi ajo i ka befasuar të gjtihë teka është shfaqur bjonde. Me flokët me onde, ndonëse me shumë mundësi është një paruke, Kardashian ka arritur të ndezë rrjetin me komente./ CNA.al

Lajmet e fundit nga