LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalen me thashethemet/ Iliri: Do doja të dilja në nominim me Donaldin

30 Tetor 2021, 12:15, Lifestyle CNA
Nuk ndalen me thashethemet/ Iliri: Do doja të dilja në nominim me

Pas situatës së sktijuar dhe debateve të një nate më parë gjatë live shoë, Iliri dhe Monika kanë diskutuar për nominimet.

Ilir është shprehur se do të donte shumë të dilte në nominim të martën përballë Donaldit, për të parë se cilin prej tyre do të zgjidhte publiku.

?Do kisha dëshirë të dilja në nominim me të të martën. Ma tha kur ishim jashtë puntate, kur ia thashë Arbanës, tha ti e bën rregullin këtu?, është shprehur Iliri.

I gjithë debati mes tyre nisi, pasi një video, e cila tregonte se Monika dhe Iliri po planifikonin nominimet  dhe cilët personazhe duhet të tërhiqnin drejt vetes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga